Specjaliści

Potrzebujesz pomocy?
Specjaliści z chęcią podzielą się swoim talentem i wiedzą.

Ewa Awzan

Mogę pomóc Ci napisać komentarz i modlitwę wiernych (w końcu studiuję teologię), z radością zorganizuję z Tobą jakieś wydarzenie, czy wyjazd, ale tak naprawdę postaram się zrobić z Tobą wszystko co przyda się Tobie i naszemu DA. Jeśli chcesz opublikować coś na naszej stronie, również kontaktuj się ze mną!

Kontakt: facebook, mail

Grzegorz Juszczak

Twój komputer po ostatniej aktualizacji zamula? Od tygodnia nie możesz zalogować się na facebook’a? A może Twój nowiutki smartphone zaczął wywijać figle? Nie zwlekaj! Skontaktuj się ze mną, a z chęcią podzielę się z Tobą swoją wiedzą w dziedzinie informatyki.

Kontakt: facebook, mail

Adrianna Brzezin

Jeśli nurtują Cię pytania o żywność, zdrową dietę,  zastanawiasz się czy to co jesz jest zdrowe i czy właściwe odżywiasz swój organizm? A może trenujesz i chcesz dopasować dietę do swojej aktywności fizycznej? Studiuję technologię żywności, chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i postaram się Ci pomóc.

Kontakt: facebookmail

Natalia Minta

Na gitarze czy na flecie lub na bębnach jeśli chcecie 🙂 Do tego kompleksowy rozwój głosu, śpiew liturgiczny. A wszystko za jedyne Zdrowaś Maryjo.

Kontakt: facebook, mail

Daria Ziętek

Mogę pomóc z matematyką (studiuję nauczanie), Ty zyskasz wiedzę, ja praktykę, spedziemy miło czas. Same plusy!
Jak to bywa, każdy coś ukrywa. Może ukrywasz swój zapał do robótek ręcznych? Z chęcią wrócę z Tobą do przeszłości. Możemy posiedzieć przy herbacie i szydełku (nawet jeśli jesteś w tym początkującym kotem, albo dopiero zaczniesz swą przygodę, tym ciekawiej, mogę się przydać). A jeśli kochasz sekrety do tego stopnia, że nie mówisz o nich przy ludziach, porozmawiajmy w suahili albo jakimś innym języku, którego ludzie nie znają.
Odezwij się koniecznie

Kontakt: facebook, mail

Mateusz Szynka

Uczysz się programować, ale jakoś nie wychodzi? Zawsze pakujesz się w 10 walizek i nadal się nie mieścisz? Masz ucho, ale nie grasz jeszcze na gitarze lub fortepianie, kondensatory się palą, a robot nie oblicza zadania odwrotnego kinematyki? Daj znać, a może to się zmieni.

Kontakt: facebook

Bartek Czupryniak

Przerażają Cię „kruczki prawne”? Zastanawiasz się, jak zachować się w sądzie albo co istotniejsze po co jest sąd? Co się stanie, gdy powiem Ci, że pojęcie firma nie jest takie jednoznaczne? O tym i o wielu innych ciekawych zagadnieniach prawnych dowiesz się właśnie tu!

Kontakt: mail

Kacper Awzan

Nie wiesz jak odnaleźć się w Poznaniu? Z chęcią Tobie pomogę, w końcu jestem przewodnikiem. 😉 Jeśli nurtują Cię pytania związane z naszą historią, a boisz się zapytać, to także jestem otwarty.
Przede wszystkim jednak opowiem Tobie o naszym DA oraz z radością wesprę Twoje starania na rzecz wspólnoty! Pomogę napisać komentarz, zorganizować wyjazd czy spotkanie Lectio Divina 😉

Kontakt: facebook

Waldek Szczepankiewicz

Za każdym razem, gdy masz jakieś pytania o liturgię lub zastanawiasz się, jakie jest stanowisko Kościoła w jakiejś sprawie – nie zastanawiaj się zbyt długo – zapraszam na rozmowę 🙂 Mogę podszkolić też w technice siatkówki lub wspólnie coś ugotować 🙂 W razie potrzeby służę także zwykłą rozmową 🙂

Kontakt: facebook

Krzysztof Janeczek

Jeżeli chciałbyś zacząć przygodę z grami planszowymi, lub spędzić czas w miłym towarzystwie, to zawsze możesz się do mnie zwrócić. Moim hobby jest projektowanie gier planszowych, w związku z tym znam dużą ilość gier i jestem w stanie pomóc w wyborze prezentu w tym zakresie.

Kontakt: facebook,  mail

Patrycja Zajączkowska

Aktywnie i zdrowo – tak właśnie żyję! Też chcesz zacząć, ale nie wiesz jak? Umówmy się na wspólny trening! Możemy pójść razem na siłownię, poćwiczyć w terenie lub na sali, porozmawiać o ciężarach, a także odpowiedniej diecie 🙂

Kontakt: facebook,  mail

Dawid Jurkiewicz

Specjalista od specjalistów. Zgłoś się do mnie jeśli chcesz zostać jednym z nas!

Masz jakieś pytania odnośnie informatyki? Czekam, aby Ci pomóc!

Kontakt: facebook, mail

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *