Sylwestrowe szaleństwo ;)

W dniach 29.12.2016 – 02.01.2017 odbyliśmy długo wyczekiwany wyjazd w góry. Za cel obraliśmy sobie Śnieżnicę – ośrodek rekolekcyjny położony na stoku góry o tej samej nazwie. Znajduje się ona w Beskidzie Wyspowym, niedaleko Kasiny Wielkiej. To tam, każdego dnia po Mszy Świętej w urokliwej kaplicy i sycącym śniadaniu, z kanapkami i herbatą na drogę, schodziliśmy z wysokich gór w poszukiwaniu przeróżnych aktywności, a było ich wiele. Wycieczki w góry, szaleństwo na nartach, jazda na łyżwach, relaks w SPA i punkt kulminacyjny naszego wyjazdu: zabawa sylwestrowa!

Bardzo dobrze wykorzystaliśmy dany nam przez Boga czas. Podczas wszystkich działań staraliśmy się dostrzegać Bożą obecność. W naszym Duszpasterzu, w Gospodarzach ośrodka, w pogodzie, która dopisywała nam przez cały czas, a także w drugim człowieku, gdy powracając wieczorami do ośrodka, wspinaliśmy się stromą górką, pomagając sobie nawzajem. Podczas wyjazdu odprawiliśmy także nabożeństwo Uwielbienia, które mamy zamiar na stałe wpisać w plan naszych spotkań.

To był cudowny czas, pełen salezjańskiej radości. Z mocą błogosławieństwa Bożego, szczęśliwie wróciliśmy do naszych domów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *