Wystartowaliśmy :)

Za nami uroczysta inauguracja roku akademickiego… Trzy dni, trzy dania i wiele więcej wrażeń, a przede wszystkim dużo radości ze spotkania po wakacjach. 

Cały FESTIWAL SMAKÓW rozpoczęliśmy w niedzielę uroczystą Eucharystią w której prosiliśmy o dobre przeżycie nowego roku akademickiego, ale również pamiętaliśmy o naszym Duszpasterzu, który dzień wcześniej obchodził swoje imieniny. Później spotkaliśmy się na przystawce i tradycyjnych niedzielnych rozmowach w kawiarence.

Kolejnego dnia przyszedł czas na danie główne, czyli wspólnie przygotowane przysmaki z grilla. Przy stole poznawaliśmy się nawzajem i dzieliliśmy się wakacyjnymi wspomnieniami, przede wszystkim tymi z wyprawy do ojczyzny księdza Bosko, o których była nawet mowa podczas wieczornego słówka.

We wtorek spotkaliśmy się na dyskusji o różnych drogach powołania. Uświetniła ją obecność gości: małżonków: Sylwi i Jakuba, narzeczonych: Agaty i Grzegorza oraz kapłanów: Księdza Proboszcza i naszego Duszpasterza. Na koniec, jak po przystawce i daniu głównym przystało, kosztowaliśmy deseru – włoskiego tiramisu.

Kto jest już trochę w DA wie, że tak właśnie wygląda nasze studenckie, wspólnotowe życie. Są spotkania przy stole Eucharystycznym i czas na wspólną modlitwę, ale również nie brakuje bardziej i mniej poważnych rozmów, zabawy, czy nawet… jedzenia 😉 Jeśli jeszcze nie wierzycie, przekonajcie się sami i plan spotkań DA wpiszcie na stałe w Wasze kalendarze. 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *